Firma Level One Holland Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny - wymian opon samochodowych

Miejsce pracy: Cała Holandia - oddziały firmy są w prawie całej Holandii

uwaga - rozpoczęcie pracy od 25.03.2019!

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego
  • posiadanie odpowiednich ubrań
  • prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca fizyczna przy wymianie opon

OFERUJEMY:

  • opiekę polskiego koordynatora
  • wynagrodzenie według stawek MIT CAO
  • .zakwaterowanie i dojazdy do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres info@level1.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 77 456 47 67

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail: info@level1.com.pl lub kontakt telefoniczny: 77 4564767

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „Level One Holland”, z siedzibą przy ulicy 1-go Maja 111 w Opolu, w celach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z póź. zm.)