O nas

Firma Level One powstała w 2000 roku dzięki wykorzystaniu kapitału holenderskiego i zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą na terenie Holandii.

Firma posiada swe biura zarówno na terenie Polski jak i Holandii. Głównym zadaniem biura Level One jest nadzorowanie procesu rekrutacji kandydatów. Mamy stały kontakt z kandydatami i pracodawcami, zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, oferujemy pomoc w zdobyciu potrzebnych dokumentów oraz w wypełnianiu wniosków zgłoszeniowych.

Nadzorujemy przebieg każdego kontraktu. Profesjonalne usługi biura poświadcza posiadany przez nas certyfikat oraz wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr 602/1b. Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy Okap, co obliguje nas do rzetelnego wywiązywania się z wszelkich zobowiązań wobec naszych pracowników jak i całego podnoszenia standardów zatrudnienia. Oferujemy pewną i legalna prace za granicą na holenderskich warunkach u rzetelnych pracodawców.

Jako biuro pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat za swe usługi od potencjalnych pracowników. Staramy się przeciwdziałać bezrobociu w Polsce oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy i stałą opiekę Polakom chcącym pracować na terenie Holandii.